07
Śr, Cze

Izraelski dziennik Haaretz.com: Homoseksualizm jest częścią żydowskiej tradycji

Zrzut ekranu ze strony Haaretz.com

Dziennik Haaretz.com: ...Homoseksualizm jest częścią żydowskiej tradycji. Wbrew powszechnemu przekonaniu, związki pomiędzy osobami tej samej płci nie zawsze były źle postrzegane w społeczności żydowskiej...

 

A w Polsce...?

Rok 2019, lipiec: tzw. parada równości i czynny udział Żydów w promocji gender i LGBT.

 

Skąd odwieczna nienawiść do chrześcijaństwa i walka z Kościołem? Odpowiedź można znaleźć m.in. w Nowym Testamencie:


1 List do Koryntian 6, 9-11

"Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa".

1 List do Tymoteusza 8-10

"Wiemy zaś, że Prawo jest dobre, jeśli je ktoś prawnie stosuje, rozumiejąc, że Prawo nie dla sprawiedliwego jest przeznaczone, ale dla postępujących bezprawnie i dla niesfornych, bezbożnych i grzeszników, dla niegodziwych i światowców, dla ojcobójców i matkobójców, dla zabójców, dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących z sobą, dla handlarzy niewolnikami, kłamców, krzywoprzysięzców i [dla popełniających] cokolwiek innego, co jest sprzeczne ze zdrową nauką".

 

Więcej o propagandzie LGBT i wydarzeniach w Białymstoku >>

 

Pin It

Komentarze obsługiwane przez CComment

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.