01
Cz, Lis

Już ponad 24 tysiące białostoczan podpisało petycję NIE dla LGBT+

Narasta społeczny sprzeciw. Ponad 24 tysiące mieszkańców nie akceptuje marszu środowiska lesbijek, gejów, biseksualistów i osób transpłciowych.

Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski wydał zgodę na tę ekstremalną imprezę. Marsze LGBT czynnie popiera działający w Polsce tzw. "blok żydowski".

Organizowanie tzw. marszów równości jest elementem intensywnej wojny z Kościołem i polską państwowością opartą na rodzinie i wartościach chrześcijańskich. Pretekstem do agresji jest rzekoma obrona praw mniejszości seksualnych.

Obecna sytuacja z propagandową ekspansją gender i LGBT jest w dużej mierze analogiczna do okresu rewolucji bolszewickiej i budowy komunizmu - najbardziej krwawego i zbrodniczego systemu w dziejach świata. Wówczas żydowscy ideologowie totalitaryzmu szli pod sztandarami obrony robotników. Diaboliczny system przyniósł terror i dziesiątki milionów ofiar.

Poniżej zrzut ekranu z żydowskiego portalu jewish.pl

 

Zobacz petycję >>

 

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.