Kampania wsparcia lokalnych i regionalnych firm chroniących godność człowieka, ceniących uczciwość i odpowiedzialność w biznesie, dostrzegających potrzebę działania dla dobra Ojczyzny i lokalnej społeczności.

Przedsiębiorco, jeśli:
– produkujesz lub świadczysz usługi,
– tworzysz miejsca pracy,
– etycznie postępujesz wobec pracowników,
– szanujesz kontrahentów,
– nie unikasz płacenia podatków, bo troszczysz się o dobro Ojczyzny oraz lokalnej społeczności,
– dostrzegasz znaczenie społecznego zaangażowania przedsiębiorcy w poprawę warunków życia społeczności,

to nasza oferta jest dla Ciebie!

Doceniając udział w gospodarce narodowej rodzimych firm, w szczególności produkcyjnych, chcemy wspierać podmioty współtworzące dochód, postępujące etyczne, szanujące zatrudnionych.

Oferujemy wsparcie reklamowe na portalu SlonecznyStok.pl dla podmiotów spełniających powyższe wymagania. Koszt modułu reklamowego wyświetlanego 180 dni to tylko 5 zł plus VAT (dodatkowo istnieje możliwość umieszczania publikacji o produktach i usługach).

Warunkiem skorzystania ze wsparcia jest przestrzeganie zasad etycznych wobec zatrudnionych i kontrahentów oraz zadeklarowanie wspierania w swoim otoczeniu prospołecznych inicjatyw i zachowań.

Zdecydowaliśmy się na tak nietypowy projekt, ponieważ tu w Białymstoku (ale i nie tylko) zauważa się narastający deficyt dobra, deficyt etycznych zachowań, nieposzanowanie godności ludzkiej coraz częstsze odmawianie ludności jej elementarnych praw.

Porażają nieludzkie zachowania tych, którzy wykorzystując wysokie bezrobocie oraz posiadaną pozycję umyślnie wyzyskują bliźniego. Np. angażują pracowników na umowę o dzieło bez jakichkolwiek świadczeń i prawa do urlopu, mimo że powierzają im pełnoetatowe obowiązki oraz zmuszają do pracy w nadgodzinach. Niedopuszczalne są również praktyki polegające na dyskryminowaniu przez sieci handlowe małych firm produkcyjnych, poprzez odmawianie im możliwości dystrybucji produktów, unikanie zapłaty za towar, żądanie dodatkowych opłat "za wystawienie na półce, za promowanie" itd.

Prowadzenie działalności gospodarczej to nie tylko prestiż i przywileje, ale przede wszystkim ciężar odpowiedzialności za podwładnych oraz służby wynikającej z posiadanej władzy.

Zgłoś się do programu. Wyślij informacje o firmie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 605 24 98 27.
Dołącz do grona odpowiedzialnych i wrażliwych społecznie przedsiębiorców.Zobacz Encyklikę Veritatis SplendorUżywamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.