18
Cz, Sie

Zrób zakupy na 300 zł w rodzimej firmie i odbierz elektryczną szczoteczkę do zębów za 1 zł!

Szczoteczka soniczna CR 2158

Oferujemy za złotówkę elektryczne szczoteczki do zębów za zakupy w polskich sklepach w Białymstoku!

Przygotowaliśmy 30 elektrycznych szczoteczek do zębów Camry CR 2158 dla pierwszych 30 osób, które w styczniu 2020 r. w Białymstoku zrobią zakupy w dowolnej branży (z wyłączeniem alkoholu i papierosów, np. artykuły spożywcze, przemysłowe, AGD, RTV itd.) jednorazowo lub łącznie na kwotę 300 złotych brutto w rodzimych firmach przynależnych do urzędów skarbowych z Białegostoku lub województwa podlaskiego.

Wpisz NIP firmy by sprawdzić czy dany sprzedawca przynależy do urzędu skarbowego z Białegostoku lub Podlasia KLIKNIJ ŻEBY SPRAWDZIĆ >>

Warunkiem odbioru szczoteczki za 1 zł jest okazanie faktury (lub kilku faktur zakupu na łączną kwotę 300 zł brutto) potwierdzającej dokonanie zakupu w okresie 15-31 stycznia 2020 r. w firmach przynależnych do wymienionych urzędów skarbowych.

By odebrać szczoteczkę Camry CR 2158 należy przesłać skany faktur zakupu pocztą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub okazać przy odbiorze produktu.

Adres odbioru: LUMINA Stanisław Bartnik, ul. Upalna 1A lokal 57 (piętro, wejście D) poniedziałek - piątek godz. 10.00-16.00.

Promocja obowiązuje do 31 stycznia 2020 r. lub do wyczerpania zapasu szczoteczek.

 

Soniczna szczoteczka do zębów CR 2158 spełnia wymagania osób, które zdecydowały maksymalnie dbać o biel i zdrowie swoich zębów. Dzięki nowoczesnej technologii włosie szczoteczki zostaje wprawione w drgania z częstotliwością 22 tysięcy na minutę. To z kolei wytwarza w znajdującej się wokół mieszaninie pasty do zębów i wody mikrobąbelki powietrza, które nie tylko skutecznie odrywają od zębów bakterie i osad, ale też dokładnie czyszczą przestrzeń międzyzębową. Efektem są zdrowe zęby, bez drobnoustrojów i próchnicy.

Szczoteczka soniczna CR 2158 posiada wymienne końcówki, co umożliwia wygodne pozbywanie się tych ze zużytym włosiem i na ich miejsce zakładanie nowych. Zaletą jest także przykrywka szczoteczki, zapewniająca jej higieniczne przewożenie i przechowywanie – nieocenione w czasie podróży.

Dane techniczne:

  • 22000 ruchów na minutę

  • Soniczna

  • Doskonała dla dzieci

  • Etui w zestawie

  • Zasilana baterią LR03 (AAA)

  • Wymienne końcówki

  • W zestawie dwie dodatkowe końcówki

  • Idealna w podróży dzięki przykrywce

  • Elegancki wygląd

 

Jaki jest cel naszej akcji?

Promując zakupy w rodzimych firmach bezpośrednio wspieramy budżet Białegostoku oraz lokalną i krajową gospodarkę. Działające w Białymstoku obce sieci handlowe niestety unikają opodatkowania płacąc rocznie zaledwie 16 mln zł podatku dochodowego, gdy rodzimi przedsiębiorcy wpłacają ponad 400 mln złotych (ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>).

Będąc świadomymi konsumentami i kupując w polskich firmach rozwijamy lokalną gospodarkę, współtworzymy wartościowe miejsca pracy, zmniejszamy emigrację zarobkową, zapobiegamy odpływowi kapitału.

Wspierając polski handel umacniamy lokalnych i krajowych producentów, a w przypadku Białegostoku oddalamy perspektywę kolejnych podwyżek podatku od nieruchomości, wieczystego użytkowania, podwyżek cen biletów komunikacji miejskiej i odbioru odpadów. Ponadto nasze zaangażowanie zakupowe będzie pomocne w obsłudze spłaty zadłużenia Białegostoku, które według doniesień medialnych sięgnęło już kwoty 1,1 miliarda złotych.

Apelujemy do innych białostockich przedsiębiorców, instytucji samorządowych i państwowych oraz mediów o włączenie się do akcji i rozwinięcie społecznej kampanii wspierania rodzimej gospodarki poprzez świadome zakupy.

Wspólnie domagajmy się też od Tadeusza Truskolaskiego aby zaprzestał zwalczania rodzimych przedsiębiorców, aby np. kupcy z CH Park uzyskali własność gruntu i mogło tam powstać nowe centrum handlowe. Apelujmy o likwidację wieczystego użytkowania w Białymstoku obciążającego mieszkańców prowadzących firmy. Apelujmy aby w Białymstoku powstały na początek co najmniej trzy polskie centra handlowe z prawem własności lokali. Aby doszło do zapoczątkowania odzyskiwania utraconych udziałów w handlu detalicznym, aby Białystok mógł ekonomicznie korzystać ze znakomitego przygranicznego położenia.

 

Stanisław Bartnik

 

Kup oświetlenie i odbierz więcej produktów za 1 zł. Do wyboru: m.in. żelazka, suszarki, opiekacze, czajniki, miksery, gofrownice, ekspresy do kawy. WIĘCEJ INFORMACJI >>

 

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.