18
Cz, Sie

Listy z Prezestanu: Złamali rękę Celinie Żebrowskiej

Celina ebrowska ofiara lokatorskiego prawa do lokalu

Celina Żebrowska wyrzucona z lokatorskiego mieszkania w BSM, od dłuższego czasu koczuje w samochodzie zaparkowanym pod blokiem na ul. Palmowej w Białymstoku, w którym znajduje się jej były lokal.

W czasie mrozów Żebrowska wchodziła na klatkę schodową by ogrzać się. Według relacji jej pobyty nie spodobały się byłemu sąsiadowi, policjantowi mieszkającemu w tej samej klatce. Policjant wspólnie z inną osobą próbował przepędzić p. Celinę z klatki, spod kaloryfera. Doszło do awantury, szamotaniny i użycia siły. Według relacji, Żebrowskiej wykręcono rękę tak silnie, że doprowadzono do złamania. Pani Celina trafiła do szpitala.

Pokrzywdzona zawiadomiła prokuraturę. Policjant wg informacji został zawieszony w czynnościach.

Żebrowska jest ofiarą tzw. systemu lokatorskiego tytułu do lokalu. Straciła prawo do mieszkania w BSM i trafiła na ulicę. Od dłuższego czasu walczy w sądach o utracone mieszkanie próbując unieważnić umowy dotyczące przejęcia lokalu. W prokuraturze trwa postępowanie o oszustwo i fałszowanie dokumentów na jej szkodę.

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.