08
Pn, Sie

Izrael: Przyjmowali do szpitala zdrowych na podstawie błędnych wyników testów

W Izraelu zaprzestano robienia testów na koronawirusa, gdy wyszło na jaw, że na podstawie masowych błędnych wskazań hospitalizowano na oddziale zakaźnym zdrowe osoby w podeszłym wieku.

W wynik błędnych diagnoz starsi byli szczególnie narażeni na ogromne ryzyko zarażenia się koronawirusem od faktycznie chorych pacjentów.

Warto mieć na uwadze, że w świetle wprowadzonych przez PiS przepisów, na podstawie jakiegoś chińskiego testu władza może użyć środków przymusu bezpośredniego w celu osadzenia każdego zdrowego obywatela w szpitalu zakaźnym na oddziale dla osób zakażonych koronawirusem. (Bez szans na kontakt z rodziną, bez szans na dostawę normalnego jedzenia i bez szans wyjścia na słońce). Kto leżał w szpitalu i jadł szpitalne żarcie, ten wie jak uboga jest kuchnia szpitalna.

Ustawa umożliwia również poddanie wszystkich obywateli przymusowemu szczepieniu szczepionką, której jakość siłą rzeczy będzie podobna do jakości tych testów, bo eksperci od wakcynologii twierdzą zgodnie, że wyprodukowanie w miarę bezpiecznej szczepionki trwa minimum rok...

https://www.haaretz.com/israel-news/.premium-israeli-lab-to-stop-testing-after-dozens-misdiagnosed-with-coronavirus-1.8777241

 

 

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.