Do Prokuratury Okręgowej w Białymstoku trafiło zawiadomienie w sprawie wpisów na Twitterze autorstwa Jana Hartmana.

Żydowski publicysta, członek Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie, od dłuższego czasu bezkarnie zamieszcza na TT niezwykle obraźliwe wpisy wymierzone w chrześcijan, Polaków, hierarchów Kościoła katolickiego.

"Kościół to zbrodnicza mafia", "naziolskie czarne knury", "agencja usług finansowych dla mafii", "Marek Naziol Jędraszewski", "biskupi to banda bluźnierczych przebierańców to przestępcy", "zaburzony agresywny obrydel z Żoliborza", "watykańscy szubrawcy", "11 listopada to święto kojarzone z faszyzmem", "Polską rządzi faszystowski reżim", "Wielki Polak kard. Karol W.", "Polska PiS jest pospolitym faszystowskim reżimem", "bandy zwyrodnialców w sutannach", "Kaczyński chce zatrudnić nazioli do tworzenia bojówek", "ustrój faszystowski oparty na ideologii katolickiej", "Faszystowskie bydło otwiera sobie melinę", "Pomór czarnych knurów", "Polska to katotaliban owładnięty nieludzką ideologią szerzoną przez kryminalistów" itd.

Używamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.