Amerykański historyk Edward Reid, odnosząc się do żydowskich roszczeń zapłaty za tzw. mienie bezspadkowe, przedstawia najnowszą historię Polski w pigułce.

W kontekście obrzydliwych i bezpodstawnych żądań wysuwanych przez organizacje żydowskie, domagające się zapłaty przez Polskę 300 mld USD, Edward Reid mówi o niewygodnych prawdach dotyczących II wojny światowej i haniebnych zachowaniach Żydów: kolaboracji z Sowietami przeciwko Polakom i kolaboracji z Niemcami w zagładzie swojego narodu. 

Opowiada o współpracy z NKWD i aktywnym udziale w eksterminacji narodu polskiego. Wymienia Pileckiego zamordowanego przez żydowskich oprawców. Przypomina sprawę żydowskich zbrodniarzy, którzy wysługując się Stalinowi budowali system komunistyczny w Polsce, mordowali polską inteligencję i podziemie niepodległościowe, a później wielu z nich uciekło do Izraela i pozostało całkowicie bezkarnych.

 

Używamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.