Serdecznie zapraszamy członków białostockich spółdzielni mieszkaniowych zainteresowanych obniżeniem czynszu i poprawą jakości zarządzania do korzystania z bezpłatnej pomocy w zakresie dokonywania zmian zarządcy, podziałów spółdzielni-molochów, tworzenia wspólnot mieszkaniowych i jednoblokowych spółdzielni.

 

Poniżej prezentujemy w formie ulotki krótki przewodnik zawierający najważniejsze informacje o uwłaszczeniu, zasadach zmiany zarządcy i podziale spółdzielni.


Zobacz ulotka powszechna:

powszechna-1-4powszechna-2-3


Dodatkowo w związku z licznymi skargami na wysokie koszty zarządzania w SM Słoneczny Stok, po konsultacjach z zarządcami, przygotowaliśmy przykładową ofertę na administrowanie budynkami spółdzielni Słoneczny Stok przez wolnorynkowego zarządcę. Ulotki zawierają tabele z kalkulacją opłat w wariantach dla budynków 4-piętrowych oraz z windami. Zarządca proponuje obniżenie opłaty eksploatacyjnej aż o 47%. Obniża obecną stawkę spółdzielni 1,80 zł/m2 do 0,95 zł/m2. Ponadto oferuje atrakcyjniejsze warunki na inne składniki  kosztów utrzymania mieszkań. Wysokość funduszu remontowego do uzgodnienia. W nowooddanych budynkach, np. na Leśnej Dolinie całkowicie wystarczająca będzie stawka funduszu w granicach 0,50 zł/m2

Zobacz: oferta dla mieszkańców SM Słoneczny Stok.

Bloki bez windy:

oferta-1-4oferta-2-3

Domy z windami:

oferta-1-4Woferta-2-3W

 

Załączniki
ulotka oferta 4p.pdf [2.86Mb]
Dodano piątek, 08 marzec 2024 przez Administrator
ulotka oferta w.pdf [2.88Mb]
Dodano piątek, 08 marzec 2024 przez Administrator
ulotka powszechna.pdf [2.85Mb]
Dodano piątek, 08 marzec 2024 przez Administrator
Używamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.