25
N, Lut

Wielkie zwycięstwo mieszkańców spółdzielni

Sąd zobowiązał zarząd do publikacji dokumentów na stronie internetowej.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Zobowiazanie-SM-do-publikacji-dokumentow-wyrok-VII-Ca-916-19.pdf)Zobowiazanie-SM-do-publikacji-dokumentow-wyrok-VII-Ca-916-19.pdf 3471 kB

10 marca 2020 roku Sąd Okręgowy w Koszalinie wydał prawomocny wyrok NAKAZUJĄCY zarządowi SM publikację na stronie internetowej spółdzielni protokółów i uchwał Walnego Zgromadzenia, Rady Nadzorczej i zarządu, a także sprawozdań finansowych, protokółów lustracji, regulaminów i statutu. Tym samym skończyła się kilkuletnia batalia o jawność działalności "wiadomo kogo". Ufff.

Dotychczas było bardzo trudno uzyskać wiarygodne dane o finansach, o tym ile kosztują pomysły "wiadomo kogo" płatnych parkingów, (stoją puste) czy prawie pustej hali targowej oraz jak naprawdę wygląda rozliczenie kosztów budów nowych bloków.

Teraz te dane będą dostępne dla członków spółdzielni w takim czasie w jakim my mamy czas a nie wtedy gdy "wiadomo kto" wyznacza miejsce i czas i jeszcze stawia nad głową nadzorczynię (współczujemy nadzorczyniom) by nie robić zdjęć.

W XXI wieku to się dzieje. Teraz koniec tego. Sąd NAKAZAŁ.

Brak realizacji nakazu sądowego to ANARCHIA, a to już jest karane. Będziemy pilnować realizacji nakazu sądu.

 

Pin It

Komentarze obsługiwane przez CComment

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.