17
Pn, Sty

Apelacja zarządu od postanowienia Sądu Rejonowego

26 listopada 2010 r. Sąd Okręgowy w Białymstoku będzie rozpatrywał apelację zarządu SM Słoneczny Stok od orzeczenia Sądu Rejonowego w kwestii wydania do wglądu faktur i umów oraz rejestru członków spółdzielni. Od maja 2010 roku trwa zażarta batalia o wgląd w rejestr członków. Członkowie spółdzielni Słoneczny Stok posiadający prawa majątkowe w nieruchomości Upalna 1A chcą zmienić zarządcę i uniezależnić się od SM Słoneczny Stok. Zmiana zarządcy budynku umożliwi rozpoczęcie porządkowania obiektu i przyniesie ogromne oszczędności.

Zobacz ofertę przykładowego zarządcy:

http://slonecznystok.pl/zmiana-zarzadcy-w-sm/536-podzial-spoldzielni-zmiana-zarzadcy-na-upalnej-1a.html

Zobacz orzeczenie Sądu Rejonowego przyznające wgląd w dokumenty:

http://slonecznystok.pl/wyroki/521-orzeczenie-w-sprawie-zobowiazania-spodzielni-do-udostepnienia-czlonkowi-faktur-i-umow.html

Władze Słonecznego Stoku jednak za wszelką cenę starają się zablokować możliwość oddzielenia się. Działają tym samym wbrew ustawowej zasadzie dobrowolnego zrzaszania się i naruszają ustawowe prawo członków do podziału spółdzielni i swobodnego wyboru zarządcy.

Zobacz treść apelacji prezesów:

APELACJA-PREZESOW1APELACJA-PREZESOW2

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.