28
Śr, Paź

Spółdzielczy ranking posłów. Kto wspiera członków i jest przychylny reformie spółdzielczości, a kto odmawia pomocy i sprzeciwia się nadaniu praw zrzeszonym?

Stworzyliśmy spółdzielczy ranking posłów na Sejm RP kadencji 2019-2023. 

Zobacz spółdzielczy ranking posłów >>>

Będziemy w nim oceniać aktywność i zaangażowanie poszczególnych parlamentarzystów w sprawy spółdzielczości mieszkaniowej.

Zależy nam aby wyróżniać i doceniać posłów przychylnych reformie spółdzielczości, upominających się o praworządność i interweniujących w indywidualnych sprawach pokrzywdzonych.

Będziemy mówić również o tych, którzy są przeciwnikami reform i demokratyzacji funkcjonowania SM, którzy odmawiają obywatelom prawa do wolnych wyborów w spółdzielniach, którzy ignorują mieszkańców spółdzielni uważając ich za społeczność drugiej kategorii.

Aktywność poszczególnych posłów będzie oznaczana plusami lub minusami z dołączonymi krótkimi opisami dokonań. Przed publikacją będziemy kontaktować się z zainteresowanymi prosząc o komentarz.

Zachęcamy serdecznie do nadsyłania zgłoszeń oraz przedstawiania "swoim" posłom spółdzielczych postulatów i problemów. Państwa aktywność jest niezwykle ważna, gdyż przyczyni się do przyśpieszenia oczekiwanej przez miliony Polaków kompleksowej reformy spółdzielczości mieszkaniowej.

Opinie i oceny proszę przesyłać pocztą elektroniczną: stanislawbartnik[at]slonecznystok.pl lub tradycyjną na adres: Stanisław Bartnik, ul. Upalna 1A lok. 84, 15-668 Białystok.

Zobacz spółdzielczy ranking posłów >>>

 

 

 

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież