02
So, Gru

Alfabet zła: Przepis stanowiący zagrożenie dla obywateli w przypadku nadużycia władzy politycznej

Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi zawiera przepis umożliwiający ograniczenie praw obywateli i przymusowe szczepienia.

Artykuł 36 tejże ustawy może być narzędziem do forsowania groźnych dla obywateli działań jeśli miałoby się okazać, że walka z COVID-19 jest jedynie pretekstem do wdrażania projektów zagrażających wolności i suwerenności Polski i Polaków.

Art. 36. 1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.
2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.
3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego.
Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.
4. Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.
5. Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.
6. Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.
7. Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.
8. Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby – bez jej zgody.

Źródło: https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20082341570

Wydaje się, że XXI wiek otworzył kolejny upiorny satanistyczny projekt: dążenie do depopulacji i wprowadzenia tzw. rządu światowego w utopijnym zamyśle przejęcia władzy nad światem. Wcześniej rzekomym sposobem na "światową rewolucję" i zdobycie globalnej władzy miał być komunizm. Jak wszystkie projekty Złego - upadł, ale kosztował ludzkość setki milionów ofiar. Był jednym z najokrutniejszych systemów przemysłowego zła w XX wieku. Odebrał wolność jednostce, sprowadził głód, cierpienia, tortury, pogardę dla życia.

Współczesne pokolenia żydowskich postkomunistów po raz kolejny "kupują" od Złego nową rzekomo skuteczną receptę na "zdobycie władzy nad światem". Tym razem rewolucyjny pakiet to wizja supernowoczesnego totalitaryzmu opartego na totalnej inwigilacji, depopulacji, likwidacji państw narodowych, klasycznej już walce z kościołem, zniszczeniu rodziny wdrożeniu ideologii LGBT, aborcji na życzenie i eutanazji - a wszystko to pod scentralizowanym zarządem tzw. rządu światowego.

Koronawirus nie jest pierwszy. Poniżej informacje o epidemiach z ostatnich lat:

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,najwieksze-epidemie-ostatnich-lat--koronawirus--sars--ptasia-grypa--ebola,artykul,15776010.html

 
Pin It

Komentarze obsługiwane przez CComment

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.