08
Pn, Sie

Alfabet zła: Propaganda niszcząca człowieka

Foto: piekloistnieje.zohosites.com

Zły, stara się na wszelkie sposoby niszczyć człowieka postrzegając go jako konkurenta, jako gorsze stworzenie.

Ciekawych informacji dostarczają publikacje i relacje egzorcystów:

"....nigdy nie zdołasz zrozumieć mówi szatan – jak bardzo nienawidzę was, ludzi. Jak bardzo jesteście wstrętni? Chlubicie się najwyższą godnością wśród zwierząt, a jesteście z nich najohydniejsi. Wasze istnienie budzi we mnie wstręt. Uważam was za coś gorszego od waszych świń. Sądzicie, że jesteście inteligentni, a okazujecie się bardzo głupi. Wystarczyłoby zobaczyć, co wam podsuwam przez wielu “naukowców”, którzy są na mojej służbie, i co daję wam w formie napuszonych, uczonych bredni. Pomyśl o tym, czym poję i karmię przez moją prasę! Wy mielibyście być Jego najszlachetniejszym stworzeniem? Wystarczy parę świństw, aby was kupić. Zaraz poddajecie się pokusom mych posłańców. Przywiązujecie wielką wagę do waszej wolności, a pozwalacie się schwytać w moją niewolę. Och, jakie kpiny mogę sobie z was stroić w imię tej waszej wolności. Okazujecie wstręt wobec tego, co jest brudne, a tymczasem jesteście zupełnie, ulegli waszym namiętnościom, tarzacie się w waszych obrzydliwościach, jak świnie w błocie… Dla kobiety, czy dla garści złota jesteście gotowi pozarzynać się, co jest cudowne..."

Jedną z broni w odwiecznej wojnie złego z dobrem i człowiekiem jest ogłupiająca, destrukcyjna propaganda. Ofiarami ataków propagandowych stają się ludzie z kompleksami i o obniżonym poczuciu własnej wartości.

Zły – jak można dowiedzieć się z egzorcyzmów – posiada "swoje" media czyli niektóre telewizje i tytuły internetowe/prasowe. To jego oręż do zmasowanego ataku na tradycyjne wartości, wiarę, rodzinę, godność jednostki, prawo do życia. Zły konsekwentnie dyskredytuje, ośmiesza, znieważa. Koduje podatnym przekaz, że każdy kto broni dobra i prawa do życia jest gorszy, nic nie warty, obciachowy – że należy do "ciemnogrodu".

Propaganda sączona każdego dnia jest systematycznym praniem mózgu i programowaniem tożsamości jednostek z kompleksami i obniżoną samooceną. W efekcie pozwala przejmować władzę na umysłami uzależnionych aplikując im fałszywą "lepszą" tożsamość pozornie zakrywającą wmówione kompleksy.

Ofiary propagandowego formatowania karmione kłamliwą tożsamością wyrażaną sloganami: nowoczesny, postępowy, trendy, europejski, mają znacznie osłabioną lub zagłuszoną zdolność obiektywnej oceny rzeczywistości. Podobnie jak narkoman czy alkoholik popadają w uzależnienie i zniewolenie umysłu rodzące dalszą destrukcję osobowości, objawiające się podatnością na absurdalne ideologie, nieracjonalną agresją i nienawiścią. Utrzymywanie ofiar w propagandowym zniewoleniu jest możliwe dzięki stałemu dostarczaniu bodźców tożsamościowego formatowania.

Metodą obrony powinno być ujawnianie i rozpowszechnienie stosowanego mechanizmu psychologicznej manipulacji. Ważne zadanie przypada Kościołowi: by przypominał, że nikt z nas nie jest gorszy ani mniej wartościowy. Że Opatrzność dała każdemu różne talenty i każdy jest powołany by pomnażać je na powierzonym odcinku. Dla jednego będą to np. nauka i nagroda Nobla, dla innego bycie muzykiem, a dla jeszcze innego praca w firmie wywożącej odpady.


Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.