08
Pn, Sie

Jak nadaje obywatelstwo Rosja a jak Polska??

httpwww.fronda.plapaszporty-gratis-zydzi-masowo-dostaja-polskie-obywatelstwo35620.html

Rosja:  by dostać obywatelstwo rosyjskie trzeba zrzec się "starego" obywatelstwa; rosyjskie prawo nie dopuszcza podwójnego obywatelstwa; żeby dostać wizę pobytową trzeba zdać egzamin z języka rosyjskiego i historii Rosji;

Czytaj więcej o przypadku Karoliny Gruszki żyjącej w Moskwie >>

Polska: "paszporty i obywatelstwo rozdawane jak ulotki"; dla wybranej grupy etnicznej brak wymagań, brak obowiązku znajomości języka;

Czytaj bardzo ciekawy artykuł o niekontrolowanym wydawaniu paszportów i obywatelstwa >>

Nowy polski rząd musi zadbać o polskie interesy i ochronę państwowości. Bezprawnie (bez uzasadnienia merytorycznego) wydawane paszporty i obywatelstwa powinny zostać anulowane.

Dalsza tak nieodpowiedzialna polityka zagraża bezpieczeństwu Polski. Nie można wykluczyć np., że za niepokojami na Podlasiu (podpalanie drzwi mieszkań, malowanie swastyk) stoi obca agentura. Niekontrolowane wydawanie paszportów sprzyja zagrożeniom dla państwowości poprzez wywoływanie niepokojów społecznych, prowokowanie aktów nienawiści i umożliwia infiltrację struktur państwa: administracji państwowej i samorządowej.

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.