29
Śr, Cze

11 maja 2019. Marsz w obronie Polski i Polaków! Mówimy NIE roszczeniom!

11 MAJA 2019 - MARSZ #STOP447

Szanowni Państwo,

na początku pragnę Państwa prosić o wsparcie naszej kampanii #NieDlaRoszczeń. Do tej pory wydaliśmy już prawie sto tysięcy złotych, ale jesteśmy jedyną organizacją, która mogła wyłożyć takie fundusze na obronę Polski i Polaków przed organizacjami żydowskimi. Dane do przelewów i odnośniki systemów szybkiej płatności znajdą Państwo na dole poniższej wiadomości. Już teraz dziękuję za Państwa hojność.

Zachęcam również do wysłuchania i udostępniania konferencji prasowej, która po raz kolejny została przemilczana przez media głównego nurtu. Wzięli w niej wyłącznie udział dziennikarze PAP-u, Radia Maryja i Mediów Narodowych za co bardzo dziękujemy. O sprawie ustawy 447 mówią dzisiaj nie osoby, które ciężko pracowały, żeby Polacy mieli świadomość dotycząca nadchodzącego zagrożenia, ale Ci, którzy w tej sprawie milczeli przez ostatnich kilka miesięcy.

Od początku maja mamy do czynienia z festiwalem hipokryzji. Próbuje się społeczeństwu wmówić, że przeciwstawienie się przez Polaków zapisom ustawy 447 ma służyć pogorszeniu stosunków Polski z USA. Pragnę przypomnieć, że to nie środowisko niepodległościowe podpisało projekt ustawy, który godzi we wspomniany sojusz, a zrobił to Donald Trump pod naciskiem organizacji żydowskich. Zrzucanie odpowiedzialności na stronę, która wyłącznie się broni przed próbą wyłudzenia jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe tym bardziej, że w zeszłym roku nasza petycja w sprawie roszczeń organizacji żydowskich została wysłana do Rządu Prawa i Sprawiedliwości ponad 45 tysięcy razy! Jak więc rozumieć milczenie w tej sprawie przez prawie cały rok mediów rządowych? Czy naprawdę musieliśmy zmobilizować Polaków do walki na ulicach, aby sprawa mogła ujrzeć światło dzienne? Działania społeczne, które poruszyły tysiące Polaków, zostały zainicjowane przez Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” i przyniosły efekt, bo najważniejsze postacie polskiej polityki powiedziały wprost, że Polska nie zapłaci roszczeń.. Jest to pierwsze zwycięstwo kampanii #NieDlaRoszczeń. Czas na kolejne zwycięstwo - trzeba pokazać politykom, że dla nas Polaków nie liczą się słowa a czyny. Jak to zrobimy?Po pierwsze, już teraz zachęcam do pomocy w organizacji Marszu #STOP447, który odbędzie się 11 maja w Warszawie. Ruszamy spod Kancelarii Premiera Rady Ministrów o godzinie 14:00. Wszystkich Państwa proszę o udostępnianie grafik promujących marsz. Niech każdy z nas zajmie się promocją i namawia na wyjazd swoich najbliższych i znajomych. Organizujmy autokary i starajmy się pomóc dotrzeć do Warszawy jak największej liczbie Polaków. Zawsze maszerowaliśmy świętując niepodległość. Przyszedł czas na marsz w walce o Polskę niepodległą finansowo. Czy stać nas nie tylko na świętowanie, ale i walkę? Na to pytanie musi sobie odpowiedzieć każdy z nas.

Następną sprawą jest zbiórka podpisów. Czy każdy z Was już złożył podpis w naszej zbiórce podpisów? Te podpisy to budowa wspólnoty sprzeciwu, która będzie dobrze informowana w sprawie roszczeń żydowskich. Każdy podpis przybliża też możliwość przebicia się z przetłumaczoną treścią listu do opinii publicznej w USA. Jeszcze raz zachęcam do pobierania kart podpisowych i zbierania podpisów wśród znajomych, przyjaciół i rodziny – pliki do pobrania: odnośnik do karty podpisów, odnośnik do listu.

 

Robert Bąkiewicz

 

http://ustawa447.pl/

 

 

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.