08
Pn, Sie

Koronawirus karą za aborcję? Potworna skala aborcji w Hiszpanii i Francji

Fot. freepik.com

8 marca w Madrycie 120 000 feministek i aborcjonistek wyszło na ulice w ramach tzw. "manify".

Do udziału w propagandowej akcji zachęcała rządząca Hiszpańska Socjalistyczna Partia Robotnicza a na czele pochodu przeszła tamtejsza wicepremier i minister ds. równouprawnienia płci Carmen Calvo. Demonstrantki niosły m.in. transparent z napisem: "Męskość zabija częściej niż koronawirus".

Czy promocja aborcji i kultury śmierci ma związek z szalejącym w Hiszpanii koronawirusem? Na dzień 28 marca 2020 na godz. 7.10 odnotowano tam 65 719 zachorowań i 5 138 zgonów.

Czy liczba ofiar koronawirusa będzie miała związek z przerażającymi danymi o aborcji w tym kraju? Według danych hiszpańskiego ministerstwa zdrowia w Hiszpanii dokonuje się rocznie prawie 96 tys. aborcji i ich liczba stale rośnie od 2017 r.

Równie diaboliczne wydarzenia mają miejsce we Francji. Mimo rozprzestrzeniania się koronawirusa rządzący składają kuriozalne deklaracje:

„Rząd francuski chce uspokoić i poinformować o dalszym dostępie kobiet do antykoncepcji i dobrowolnym przerywaniu ciąży pomimo zakłóceń spowodowanych epidemią koronawirusa.”

Francuski minister zdrowia podkreślił, że:

„Służby państwowe regularnie zwracają się do dostarczycieli ww. usług [aborcyjnych] i stowarzyszeń, aby zagwarantować, że nawet w czasach pandemii prawo kobiet do dysponowania własnymi ciałami nie będzie kwestionowane.”

Zabicie dziecka w łonie matki jest traktowane obecnie we Francji jako "pilna interwencja"! W trosce o "bezpieczeństwo" w czasie epidemii rząd Francji doradza także aby przeprowadzano ją za pomocą pigułek samodzielnie w domach.


Liczba aborcji w krajach z eskalacją pandemii:

Francja (2016) – według Johnston`s Archive dokonano 197,8 tys. aborcji

Francja (2007) – 225,7 tys.

Niemcy (2016) – 98,7 tys.

Włochy (2016) – 84,9 tys.

Hiszpania (2015) – 94,2 tys.

 

Zobacz aktualne dane o zasięgu i skutkach Covid-19 >>

 

 

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.