Według informacji opublikowanych przez portal magnapolonia.org ABW i służby Bodnara zaatakowały antyżydowskie wydawnictwo 3DOM.

Powodem akcji Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego były ponoć książki śp. dr. Dariusza Ratajczaka, wydane w 2022 r. Na miejscu, oprócz ABW, pojawiła się policja i prokurator. Łącznie - według relacji - ponad 20 osób. Przeszukiwano m.in. siedzibę wydawnictwa 3DOM i prywatne mieszkanie właściciela. Pretekstem do ataku miało być tzw. "kłamstwo oświęcimskie".

Zajęto m.in. nakłady książek:

  • książki autorstwa śp. dr. Ratajczaka,
  • książki autorstwa Radosława Patlewicza – Pogrom w Krakowie, Mord rytualny w Rzeszowie, Mędrcy Syjonu
  • książki autorstwa księdza profesora Stanisława Trzeciaka - Talmud o gojach a kwestia żydowska, Program światowej polityki żydowskiej.

W obliczu tego bezprecedensowego działania (rekwirowanie książek) należy przypuszczać, że w najbliższym czasie znacznie pogorszy się sytuacja Polaków ośmielających się publicznie mówić o zbrodniczej ideologii talmudycznej oraz zagrożeniach dla polskiej suwerenności i bezpieczeństwa, wynikających z nielegalnych porozumień organizacji żydowskich ze sprawującymi władzę.

Poniżej link do relacji:
https://www.magnapolonia.org/akcja-abw-na-3dom-kolejna-porazka-sadowa-sekty-p-holocher-g-wysok-i-r-patlewicz-na-zywo/

Symboliczny staje się atak na książki Mędrcy Syjonu i Talmud o gojach.... Pierwsza z nich ujawnia treść raportu z ustaleń żydowskich organizacji, które na konferencji zorganizowanej w 2018 r. w Wiedniu, przyjęły nową metodykę zwalczania "antysemityzmu" czyli krytycznych dla Żydów opinii, przy systemowym wykorzystaniu struktur i organów państw, w których funkcjonują diaspory żydowskie. Druga książka charakteryzuje ideologię talmudyczną.

W obiektywnym rozumieniu polskiego art. 256 kk propagowanie ideologii talmudycznej w Polsce (np. odprawianie rytuału palenia chanuki w Sejmie RP) powinno być zabronione i ścigane.

Tak się oczywiście nie dzieje. Wbrew wymaganiom art. 256 kk represjom są poddawani za to Polacy informujący opinię publiczną o ideologii talmudycznej i zagrożeniach jakie niesie ona dla społeczności nie-Żydów.

 

 

Używamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.