14
N, Sie

Pomoc prawna w sprawach o dopłaty za ogrzewanie

Radca prawny Szczepan Barszczewski

Szanowni Państwo!

W związku z dużą ilością spływających skarg na działalność lokalnych oraz krajowych spółdzielni mieszkaniowych, organizacyjnie i finansowo nie jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim bezpłatnej pomocy prawnej. Z konieczności koncentrujemy się więc na najbardziej pilnych i dotkliwych społecznie patologiach.

Nie mamy żadnego finansowania ani wsparcia od lokalnego samorządu, który współpracując z prezesami SM, konsekwentnie ignoruje sygnalizowane przez nas patologie, których skala mogłaby być mniejsza przy prawidłowej polityce samorządu (zobacz przykład apelu do prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego >>).

Mimo przeciwności, rozumiejąc społeczną odpowiedzialność jednostki, na pomoc potrzebującym na miarę naszych możliwości, poświęcamy prywatny czas, poza działalnością zawodową i obowiązkami rodzinnymi.

W przypadku problemów z rozliczeniami ogrzewania w spółdzielniach udało się zdefiniować problem i dokonać rozstrzygnięć w postępowaniach sądowych. Dodatkowo, dzięki zaangażowaniu osób z Białegostoku, znowelizowano artykuł 45a prawa energetycznego. Wobec powyższego ewentualne spory ze spółdzielniami błędnie rozliczającymi koszty ogrzewania aktualnie sprowadzają się działań typowo proceduralnych z udziałem prawników.

Do reprezentacji w sprawach o dopłaty polecamy doświadczonego radcę prawnego Szczepana Barszczewskiego. Pan Szczepan ma duże doświadczenie w postępowaniach sądowych dotyczących dopłat za ogrzewanie w spółdzielniach i wspólnotach. Reprezentował m.in. Franciszka Krawczyka w głośnej sprawie około 8-tysięcznej dopłaty naliczonej przez SM Słoneczny Stok (przeczytaj więcej na temat gigantycznej dopłaty >>>)

Pan Szczepan Barszczewski dołącza się do spraw na terenie całego kraju, pomaga w zagmatwanych sprawach, wszczętych bez jego udziału, wyprowadzając je na prostą. Wspiera mieszkańców na etapie wyjaśniania rozbieżności ze spółdzielniami i wspólnotami. Wszczyna i reprezentuje mieszkańców w sporach sądowych. Może również obsługiwać pozwy grupowe. 

Dane kontaktowe:
Kancelaria Radcy Prawnego
Szczepan Barszczewski
ul. Grochowa 11/3
15-423 Białystok
www.barszczewski.eu
tel. 85 744 66 88
tel. 606 266 660
 

Szczerze polecamy.


Stanisław Bartnik

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.