W spotkaniu wziął udział przyszły prezydent Izraela Chaim Weismann.

3 lipca 1933 roku. Ponad 100.000 Żydów zbiera się na Soldier Field w Chicago by świętować 3.000 lat żydowskiej historii i narodowości, czcząc ziejący ogniem posąg Molocha oraz karmiąc go dziećmi. Impreza nosiła nazwę “The Romance of a People”. Została zorganizowana przez Zionist Organization of America, sponsorowana przez Jewish Agency for Palestine, wyprodukowana przez Meyera Weisgala, z pomocą rabina Solomona Goldmana, jak również Maurice’a Samuela, autora “You Gentiles”.

Jednym z głównych mówców na tym wydarzeniu był nie kto inny jak Chaim Weismann, pierwszy prezydent Izraela i osobnik, który wraz z Lionelem Walterem Rothschildem był autorem Deklaracji Balfoura, która była umową, która wciągnęła USA w I wojnę światową w zamian za kradzież przez Brytyjczyków Palestyny od Turcji Osmańskiej i pozwolenie Żydom na osiedlenie się tam.

Rytuały Molocha i ofiarowania dzieci jako wyraz żydowskiej historii potwierdzają związki z satanizmem. Biblia podaje, że potomkowie owych plemion “nie wejdą do zgromadzenia Pańskiego; nawet do dziesiątego pokolenia nie wejdą do zgromadzenia Pańskiego na wieki”, potwierdzając, że wyznawcy Molocha nie mogą być zbawieni.

 

 

 

Źródła:

https://babylonianempire.wordpress.com/2023/05/03/video-3-lipca-1933-roku-150-000-zydow-swietuje-w-chicago-rytual-skladania-molochowi-ofiar-z-dzieci/

https://odysee.com/@TheTruthWillSetYouFree:a/Jewish_Worship_Baal:1

https://zloczyncy.fandom.com/wiki/Moloch_(mitologia)

Używamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.