24
N, Paź

By zrozumieć żydowską nienawiść do Polaków

Źródło: pxhere.com

Działając w interesie publicznym zamieszczamy link do artykułu Jana Brodakowskiego omawiającego mechanizmy żydowskiej nienawiści do Polaków.

Publikacja stanowiąca rys stosunków polsko-żydowskich w przeszłości pozwala lepiej rozumieć teraźniejszość: niedawną rebelię KOD z żydowskim zapleczem, obecny zmasowany atak na Kościół, czy oficjalny udział środowisk żydowskich w tzw. paradzie równości.

Poniżej zrzut ekranu żydowskiego portalu jewish.pl informującego o udziale Żydów w tzw. paradzie równości.

Choć minęły wieki od początków osadnictwa żydowskiego w Polsce, to wrogość do polskości, nieasymilowanie się, i destabilizowanie państwa polskiego pozostaje niezmienne. Można bez przesady postawić tezę, że trwa wojna. Stawką jest przyszłość Polski, istnienie narodu i suwerennego państwa.

Poniżej artykuł Jana Brodakowskiego pt. "Nienawiść Żydów do Polski i Polaków przed I wojną światową"

Od dekad w USA środowiska żydowskie głoszą kłamstwa o polskim antysemityzmie, polskich obozach koncentracyjnych, współpracy Polaków z nazistami, o tym, że Polacy mieli być gorsi od Żydów i czerpali satysfakcję z sadystycznego dręczenia i mordowania Żydów. Kłamstwa te obecne są w pracach ''naukowych'', publikacjach ''historycznych'' i pop kulturze. Dzieje się tak, pomimo że lektura świadectw żydowskich ofiar II wojny światowej często przynosi inny obraz, według którego sprawcami zbrodni na Żydach byli Niemcy oraz sami Żydzi (według świadectw żydowscy zbrodniarze wojenni byli gorsi od Niemców). Czytaj więcej >>

 

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.