Wraz ze wzrostem popularności samych kryptowalut, rośnie również zapotrzebowanie na metody skutecznego przechowywania ich dostępów. Dzisiaj omawiamy najpopularniejsze w 2022 roku portfele kryptowalut online. Zapraszamy do lektury!

PortfelBitcoin — szybki zakup i sprzedaż kryptowalut

PortfelBitcoin umożliwia szybki zakup i sprzedaż kryptowalut, wykorzystując do tego zintegrowany kantor kryptowalutowy, błyskawiczną wymianę bitcoina na inną kryptowalutę czy wykonywanie wygodnych przelewów. Oferowany kurs na bieżąco jest aktualizowany zgodnie z kursem Bitcoina na światowych giełdach krypto. Korzystanie z portfela kryptowalut PortfelBitcoin odbywa się bezpłatnie. Można go również wykorzystywać na zasadzie portmonetki do płatności za towary czy usługi, według potrzeb.

Payeer, czyli wymiana i przechowywanie kryptowalut

Payeer to wielofunkcyjny serwis, dzięki któremu można kupować i sprzedawać takie kryptowaluty jak: Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Litecoin, Ethereum czy Ripple. Z tego portfela kryptowalut korzystać można w wersji mobilnej na Androida i IOS. Payeer posiada konto wielowalutowe i oferuje skuteczne rozwiązania, z których korzystać mogą zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi.

Trust Wallet, czyli oficjalny portfel giełdy krypto Binance

Trust Wallet jest oficjalnym narzędziem najpopularniejszej giełdy kryptowalut, czyli Bianance, i jest zintegrowany z wszystkimi dostępnymi usługami tej platformy. Portfel ten pozwala na handel kryptowalutami, zbieranie tokenów NFT i śledzenie wykresów. Kryptowaluty można kupować za pomocą karty bankowej, a sama aplikacja mobilna funkcjonuje bez potrzeby rejestracji czy weryfikacji użytkownika.

Atomic Wallet — anonimowy portfel kryptowalut

Atomic Wallet to portfel kryptowalut, który obsługuje około 300 tokenów cyfrowych. Wykorzystuje takie waluty jak USD, Euro i inne waluty krajowe. Ten anonimowy portfel kryptowalut pozwala na błyskawiczną wymianę 60 par walutowych i 1% cashback. Kryptowaluty w portfelu Atomic Wallet kupowane są poprzez karty bankowe.

Exodus, portfel Bitcoin i innych kryptowalut

Serwis Exodus pozwala na wymianę, kupno, sprzedaż czy przechowywanie BTC oraz ponad 100 tokenów. Portfel ten to wielowalutowe narzędzie, dostępne w formie aplikacji mobilnej lub oprogramowania komputerowego. Exodus gwarantuje co dwutygodniowe aktualizacje. Oferuje on również możliwość pasywnego zarabiania na stackingu kryptowalut.

Samourai Wallet, prywatność na najwyższym poziomie

Samourai Wallet polecany jest dla każdego, kto ceni sobie prywatność i dba o to, by była ona na jak najwyższym poziomie. Ten portfel kryptowalut nie udostępnia żadnych maili ani nie pobiera danych. Transakcje są prywatne, a identyfikacja zamaskowana. Samourai Wallet jest doskonałym portfelem dla początkujących, którzy na pewno docenią jego prostotę i intuicyjność.

 

Krzysztof Malinowski

 

Używamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.