14
N, Sie

Konwaliowa 2. Upadł kolejny polski sklep

Polityka administracji Truskolaskiego jest zabójcza dla polskiego kapitału i mieszkańców Białegostoku prowadzących działalność gospodarczą.

Grupa interesów instaluje w mieście coraz więcej francuskich, niemieckich i portugalskich sklepów. Z nieznanych przyczyn obcy kapitał zyskuje działki na własność a mieszkańcy Białegostoku (płacący podatki) wciąż mają wieczyste użytkowanie, ewentualnie tylko najem (Kawaleryjska).

Wskutek administracyjnej polityki dyskryminacji mieszkańców aktywnych gospodarczo obce sieci przejęły białostocki handel detaliczny. Trwa w najlepsze systematyczne rugowanie polskich firm.

W pierwszej kolejności z mapy miasta poznikały mniejsze rodzinne sklepy np. na ulicy Słonecznikowej nie ma już żadnego spożywczaka. Po sklepach w lokalach bloków przyszedł czas na większe. Właśnie został zamknięty sklep polskiej sieci Chorten przy ul. Konwaliowej 2. Kiedyś pod tym adresem były trzy sklepy spożywcze. Dziś został już tylko jeden Eden.

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.