18
Cz, Sie

CNZ: Rosyjskojęzyczny tytuł prasowy do promocji rodzimych towarów i usług

Obcy kapitał (Ringier Axel Springer) jest właścicielem gazetki reklamowo-poradnikowej kolportowanej na polsko-białoruskich przejściach granicznych i na terenie Białorusi.

Wydawanie tytułów prasowych jest ważnym element planowej skoordynowanej polityki obcego kapitału obliczonej na totalne przejęcie białostockiego rynku handlu detalicznego i hurtowego.


Myśląc o rozwoju Białegostoku i odbudowie polskiego kapitału musimy zmienić ten stan. Czas na stworzenie alternatywnego rosyjskojęzycznego tytułu prasowego o charakterze informacyjno-reklamowo-poradnikowym.

Odzyskanie tego obszaru promocji produkcji i handlu będzie bardzo istotnym elementem nowej strategii gospodarczej dla regionu.

Białystok został zauważony przez sieci jako idealne miejsce do działalności handlowej w związku z krzyżowaniem się szlaków handlowych i bliskością dużego rynku białoruskiego.

Pełna restauracja rodzimej gospodarki realizowana poprzez budowę centrów, kreowanie nowych marek, utworzenie portalu handlowego, zbudowanie nośników reklamy zewnętrznej potrzebuje tytułu prasowego promującego białostocką gospodarkę na rynku białoruskim.

Pin It
Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.